پتروشیمی اروند+بورس نیوز
به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت پتروشیمی اروند در هفته منتهی به ۲۰ اسفندماه سال جاری طی عملکردی مشابه همچون هفته گذشته ۱۳,۰۰۰ تن از محصول «سود کاستیک» را وارد رینگ معاملاتی بورس کالا کرد، مقدار تقاضایی که برای این محصول طی این هفته به ثبت رسید برابر با ۱۴,۵۰۰ تن بود و حجم معامله این محصول نیز برابر با ۱۳,۰۰۰ تن شناسایی شد، فروش این محصول طی این هفته به صورت سلف انجام شد.
نرخ فروش سود کاستیک در هفته گذشته ۷۰,۳۷۸ هزار ریال در ازای هر تن شناسایی شد که ۰,۴۴ درصد افزایش نرخ را طی یک هفته به همراه داشت، مقدار تقاضا این محصول نسبت به هفته گذشته یک هزار و ۵۰۰ تن افزایش پیدا کرد.
عملکرد هفتگی پتروشیمی اروند+بورس نیوز
مجموع درآمدی که پتروشیمی اروند از فروش محصول سود کاستیک به ثبت رساند برابر با ۹۱ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان بود که با افزایش درآمد نسبت به هفته گذشته همراه بود، حجم معامله سود کاستیک در هفته گذشته ۱۳ هزار تن بود، لازم به ذکر است که پتروشیمی اروند محصولات دیگری را روانه بورس کالا کرد که می‌توان به «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» و «پلی وینیل کلراید ۶۸۳۴ E» اشاره کرد.
بیشتر بخوانید: فردا، روز برگزاری مجمع “اروند”
پتروشیمی خراسان در هفته منتهی به ۲۰ اسفندماه سال جاری ۳,۵۰۰ تن از محصول «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» را در بورس کالا به عرضه رساند که تمامی این محصول به‌صورت سلف به فروش رسید و مجموع تقاضا برای آن نیز ۴,۶۷۶ تن بود.
ارزش معامله «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» در پایان هفته به ۱۲۱ میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان رسید که عنوان درآمدزاترین محصول “اروند” را طی این هفته به خود اختصاص داد، همچنین ۴۸۴ تن از محصول «پلی وینیل کلراید ۶۸۳۴ E» به عرضه گذاشته شد که تا تماماً به فروش رسید.

source

توسط ecokhabari