مقام مسئول وزارت نیرو، وضعیت شبکه‌های آب و برق در استان هرمزگان را پایدار اعلام کرد و گفت: تیم‌های عملیاتی وزارت نیرو از لحظه وقوع حادثه در مناطق زلزله‌زده در حالت آماده باش هستند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نیرو، سید اعتضاد مقیمی با اشاره به زلزله‌ای به قدرت ۶ ریشتری ساعت ۰۲:۴۵ بامداد در هرمزگان، افزود: طبق گزارش دریافتی، در شبکه برق چهار فیدر فشار متوسط قطع شده بود که ۲ تا از فیدرها بلافاصله برق‌دار شد.
وی ادامه داد: با توجه به اشکال‌های به وجود آمده در اثر زلزله ۲ مورد از جمله سقوط پایه و چند مورد سیم پارگی نیز اتفاق افتاد که بعد از مدت کوتاهی دوباره برق‌دار شد.
مقیمی با بیان اینکه در حال حاضر خاموشی نداریم، خاطرنشان کرد: اکنون در چاه‌بنارد بستک مقر خازن شبکه‌های فوق توزیع دچار مشکل شده که تیم‌های عملیاتی وزارت نیرو در منطقه در حال رفع مشکل هستند.
به گفته وی، در شبکه آب و فاضلاب هیچ مشکلی نداریم.
براساس گزارش مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران زمین لرزه شدیدی به بزرگی ۶ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) در طول جغرافیایی ۵۴.۶۵ و عرض جغرافیایی ۲۶.۸۹ و در عمق ۱۰ کیلومتری از سطح زمین بامداد پنجشنبه حوالی کوخرد در استان هرمزگان را لرزاند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari