کارشناس مرکز مدیریت راه‌ها گفت: ترافیک بسیار سنگین در محور کرج – چالوس حد فاصل دو راهی شهرستانک تا گرماب و در ادامه حد فاصل نسا تا پیچ سرهنگ و حد فاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه وجود دارد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، «حمیدرضا فرامرزی» افزود: همچنین در محور هراز محدود مشا و حد فاصل پلور تا آب اسک و محدوده بایجان ترافیک سنگین است.
وی ادامه داد: در آزادراه کرج به سمت قزوین هم ترافیک سنگینی از خروجی مهرویلا تا خروجی بهشت سنگین برقرار است.
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور ترافیک در آزادراه قزوین-رشت محدوده شهر رودبار و همچنین عوارضی قزوین-رشت را نیز سنگین اعلام کرد.
وی ادامه داد: در آزادراه تهران-قم هم از پل شهید کاظمی تا پل عرب ترافیک سنگین است و در سایر مسیرها تردد عادی و روان جریان دارد.
فرامرزی گفت: باتوجه به اینکه افزایش حجم تردد به ویژه در محورهای شمالی پیش‌بینی می‌شود، توصیه می‌کنیم مسافران نوروزی باهماهنگی و دریافت اطلاعات از سامانه ۱۴۱ سفرهای خود را آغاز کنند.
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور محورهای مسدود شریانی را دهگلان – حسین آباد و ریگان – ایرانشهر بوده و محورهای دارای انسداد فصلی نیز گنجنامه – تویسرکان، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، پونل – خلخال، وازکبلده، هشتگرد – طالقان و لاسم – ارجمند اعلام کرد و گفت: محور مسدود غیرشریانی نیز میل نادر – سفیدآبه است.
فرامرزی از بارش پراکنده باران در برخی محورهای استان اردبیل خبر داد و توصیه کرد مسافران با توجه به بارش‌های پیش‌بینی شده حتماً تجهیزات ایمنی و زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari