شرکت مدیریت توسعه و آموزش بورس با توجه به اهمیت رشد سواد مالی در کودکان در ایام نوروز جشنواره‌ای تحت عنوان «کندو» برگزار می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از شرکت توسعه مدیریت و آموزش بورس، از تاریخ سوم فروردین تا ۱۲ فروردین در اراضی عباس‌آباد پارک طالقانی، جشنواره کندو میزبان کودکان و والدین آنهاست.
اولین رویداد سرگرم آموزی سواد مالی به خانواده‌ها نوروز ۱۴۰۱ به مدت ۱۰ شب در پارک طالقانی واقع در اراضی عباس آباد برگزار می‌شود.
این رویداد که «کندو» نام دارد با هدف آموزش و ارتقای سواد مالی خانواده‌ها، کودکان و نوجوانان از ۳ فروردین ماه ۱۴۰۱ به مدت ۱۰ شب و در دو سانس به اجرای برنامه‌های جذاب و متنوع برای خانواده‌ها می‌پردازد.
این امر با حضور هنرمندان، عروسک‌های عظیم‌الجثه، بازی، مسابقات متنوع و موسیقی برگزار می‌شود با هدف آموزش و فرهنگ‌سازی برمبنای سرگرمی خانواده‌ها در زمینه دخل و خرج، سرمایه‌گذاری، پس‌انداز، مدیریت مالی و سایر مفاهیم پررنگ و حائز اهمیت سواد مالی‌ست.
همچنین لازم به ذکر است که این رویداد سرگرم آموزی سواد مالی از ۳ تا ۱۲ فروردین هر روز در دو سانس: ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۷:۳۰ و ۱۹:۰۰ الی ۲۰:۰۰ در پارک طالقانی واقع در اراضی عباس آباد، خیابان سرو، روبروی متروی حقانی برگزار می‌شود.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari