رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در بازدید از فرودگاه مهرآباد گفت: مردم بر نرخ بلیت نظارت کنند و هرگونه گران‌فروشی نسبت به نرخ‌های اعلامی در سایت سازمان هواپیمایی کشوری را اطلاع رسانی کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فرودگاه مهرآباد کاپیتان محمد محمدی بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به همراه علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گردشگری و رئیس ستاد سفرهای نوروزی، ابراهیم مرادی عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه‌ها و مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد و حسن خوشخو معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری در آستانه نوروز ۱۴۰۱ از ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد و روند اعزام و پذیرش مسافران بازدید کرد.
محمدی بخش در این بازدید ضمن مراجعه سرزده به دفاتر شرکت‌های هواپیمایی مستقر در ترمینال‌های فرودگاه بین المللی مهرآباد بر حضور نماینده تام الاختیار شرکت‌های هواپیمایی در فرودگاه‌ها و لزوم پاسخگویی ایشان به مسافران در زمان تأخیرات تاکید کرد.
وی همچنین در گفتگو با مردم و مسافران فرودگاه مهرآباد از نزدیک مشکلات مطروحه از سوی ایشان را پیگیری و بر لزوم رعایت نرخ مصوب در سایت سازمان هواپیمایی کشوری از سوی شرکت‌های هواپیمایی تاکید کرد.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: مسافران هرگونه گران فروشی را در اسرع وقت به دفتر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری اطلاع رسانی کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari