مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: در چهار روز گذشته متوسط تردد بین استانی روزانه ۲ میلیون و ۶۳ هزار و ۲۴۷ وسیله نقلیه بوده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، بر اساس اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر فرهاد مهریاری مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: بر اساس آخرین آماری که از سامانه تردد شمار دریافت کرده‌ایم بیشترین افزایش ترددها بین استانی در تمام کشور از روز چهارشنبه تا پایان روز شنبه ۲۸ اسفند نسبت به مدت مشابه سال گذشته مربوط به استان‌های خوزستان با ۸۸ درصد، بوشهر با ۶۰ درصد، خراسان جنوبی ۵۸ درصد، خراسان رضوی ۵۳ درصد و سمنان ۴۷ درصد بوده است.
وی افزود: در چهار روز گذشته مجموع ترددها در استان‌های تهران و البرز یک میلیون و ۹۹۸ هزار و ۲۳۸ وسیله نقلیه بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۲ درصد افزایش داشته است.
مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای تصریح کرد: متوسط تردد بین استانی روزانه ۲ میلیون و ۶۳ هزار و ۲۴۷ وسیله نقلیه بوده است. همچنین تردد بین استانی در روز شنبه ۲۸ اسفندماه ۱۴۰۰، ۲ میلیون و ۷۴ هزار و ۱۸۹ وسیله نقلیه بوده است که نسبت به روز قبل پنج درصد کاهش داشته است.
مهریاری بیان کرد: بیشترین تردد بین استانی روزانه ۲ میلیون و ۱۷۸ هزار و ۳۶۵ وسیله نقلیه مربوط به روز جمعه ۲۷ اسفندماه ۱۴۰۰ بوده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari