کیسه‌های
به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، سیمان تهران در هفته منتهی به ۲۷ اسفندماه ۱۴۰۰ باردیگر سقف درآمدی خود را جابه‌جا کرد و با رشد ۱۶ درصدی درآمد‌های هفتگی خود، ارزش این سبد را به ۴۰ میلیارد و ۷۱۰ میلیون تومان رساند.
سیمان تهران سبد کالایی خود را با رشد ۵،۵ میلیارد تومانی نوید خبر‌های خوشی را برای اتمام سال جاری به سهامداران خود مخابره کرد و این صعود درآمد‌ها در فصل مجامع می‌تواند کام سهامداران همراه را شیرین کند.
کیسه‌های
عرضه‌های این شرکت سیمانی که در سبد آن انواع سیمان تیپ ۲ و البته تیپ ۵ قرار داشت وارد رینگ معاملات بورس‌کالا شد و توانست تمام عرضه‌های خود را به فروش برساند؛ این شرکت با حجم تقاضایی بیش از عرضه‌ها یعنی ۸۲ هزار تنی مواجه بود.
در نگاهی به عرضه‌های این شرکت سیمانی می‌توان در ابتدا ۴۰ هزارتن عرضه سیمان تیپ ۲ را مشاهده کرد و تمام این عرضه‌ها را فروخت تا مجموع درآمدی خود را در این بخش به ۱۸ میلیارد و ۲۸۲ میلیون رسید و این نرخ درحالی بدست آمده که ارزش هر کیسه به نسبت هفته گذشته با کاهش ۵ درصدی همراه بوده است.
سیمان تهران عرضه ۴۰ هزارتنی دیگری را در بخش سیمان تیپ ۲ با گرید ۵۰ کیلویی را در دستور کار داشت و نکته جالب آنجاست که تمام این عرضه‌ها را نیز فروخت و بیش از ۲۲ میلیارد ۴۲۸ میلیون تومان نیز درآمد کسب کرد.
لازم به ذکر است که این نوع سیمان نیز به نسبت هفته گذشته با کاهش نرخ ۷ درصدی همراه بود.

source

توسط ecokhabari