انبار سیمان
به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، سیمان خوزستان در هفته منتهی به ۲۷ اسفندماه یک گام دیگر عقب‌نشینی کرد و با کاهش ۶ درصدی درآمد‌های سبدکالایی این هفته به نسبت هفته گذشته، ۶۰۶ میلیون تومان از درآمد‌های خود را از دست رفته دید.
این شرکت سیمانی سبدکالایی به وزن ۱۷,۵ هزارتن از انواع سیمان تولیدی راهی بورس کالا کرد و به همراه خرید‌های نقدی که صورت پذیرفت، تمام عرضه‌ها را به فروش رساند.
شرکت سیمان خوزستان در این هفته ۱۰ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان درآمد بدست آورد.
انبار سیمان
سیمان خوزستان در هفته‌ای که گذشت، با محصول «سیمان تیپ ۲» و عرضه ۸ هزار تنی به رینگ نقره‌ای آمد و با فروش تمام عرضه‌ها، درآمدی در حدد ۴ میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان درآمد بدست آمد.
لازم به ذکر است که مجموع معامله سیمان تیپ ۲ به نسبت هفته گذشته با کاهش یا بهتر بگوییم رشد ۱۵,۸ درصدی را داشته اما؛ مجموع فروش این نوع سیمان نسبت به عرضه‌های هفته گذشته با کاهش ۱۸ درصدی قیمتی همراه بوده است.
از طرف دیگر، سیمان تیپ ۲ در گرید ۵۰ کیلویی نیز عرضه و فروش ۵۰۰ تنی را با میزان درآمد ۳۰۳ میلیون و ۵۵۰ هزارتومانی را ثبت کرد.در ادامه باید
به سراغ سیمان تیپ ۵ رفت و عرضه ۲ هزار آن را در معاملات این هفته، بررسی کرد که حجم استقبال مشتریان از این کالای سیمان خوزستان برابر با عرضه‌ها بود و درآمد این سیمانی از فروش این محصول به ۹۸۸ میلیون تومان بود؛ همچنین سیمان تیپ ۵ در مقایسه با هفته گذشته با رشد ۴,۷ درصدی مجموع میزان فروش همراه بود.
در آخر نیز سیمان تیپ ۵ با گرید ۵۰ کیلویی ۷ هزارتن عرضه را ثبت کرد و تمام عرضه‌ها فروخت تا درآمد ۴ میلیارد و ۸۴۸ میلیون تومان را عاید شرکت کند.

source

توسط ecokhabari