تمام سبد کالایی پالایش نفت تهران، به‌فروش رسید
به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، پالایش نفت تهران در هفته منتهی به ۲۷ اسفندماه با استقبال مشتریان همراه شد و تقریبا تمام سبدکالایی خود را موفق شد تا به فروش برساند.
با نگاهی به عرضه‌های این شرکت می‌توان دریافت که حجم ریالی معاملات به نسبت هفته گذشته ۹۴ درصد رشد داشته و تقریبا ۲۳۷ میلیارد تومان به درآمد‌های هفتگی اضافه شده است.
تمام سبد کالایی پالایش نفت تهران، به‌فروش رسید
مشتریان این پالایشی با استقبال بیش از ۶۲ هزار تنی برای خرید این محصول از سبد کالایی شتران پیش قدم شدند و تقریبا تمام عرضه‌ها را یعنی معادل ۳۹ هزار و ۵۲۰ تن از سبدکالایی این شرکت را خریدند.
در ابتدا باید اشاره داشت که پالایش نفت تهران با عرضه ۲۰ هزارتنی وکیوم باتوم با نرخ ۱۰۴,۲۰۴ هزارریال توانست که درآمدی بالغ بر ۲۰۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون تومان را بدست آورد؛ نکته جالب نیز آنجاست که مشتریان حجمی بالغ بر ۲ برابر عرضه‌ها را برای خرید این کالا سفارش گذاشته بودند.
پالایش نفت تهران در این هفته، لوب‌کات سنگین را روانه رینگ معاملات بورس کالا کرد که عرضه ۱۲ هزارتنی این کالا به فروش رسید تا درآمد شتران از این بخش در بورس کالا به ۱۷۴ میلیارد و ۴۴۴ میلیون تومان برسد.
برپایه این گزارش، گوگرد گرانوله نیز دیگر کالای این شرکت بود که یک هزار تن عرضه را در بازار داشت اما؛ حجم سفارش هزار تنی برای این عرضه‌ها به ثبت رسید و ۳ میلیارد و ۴۹۸ میلیون تومان نیز از معامله ۵۲۰ تنی این کالا بدست آمد.
مجموع درآمدزایی این هفته پالایش نفت تهران به ۴۹۰ میلیارد و ۷۶۳ میلیون تومان رسید.

source

توسط ecokhabari