مدیرعامل شرکت ملی گاز گفت: امیدواریم با تلاش و اقدام‌های نوآورانه و تکیه بر توان داخلی و حمایت از شرکت‌های سازنده و دانش‌بنیان، بتوانیم در این مسیر گام‌های مثبت و بزرگی برداریم.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مجید چگنی در جریان سفر به منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور در پالایشگاه‌های سایت یک و دو مجتمع گاز پارس جنوبی ضمن تبریک سال نو به کارکنان و متخصصان این مجتمع اظهار کرد: افق مجتمع گاز پارس جنوبی بسیار روشن و عملکرد این مجموعه بزرگ پارسال در همه سطوح درخشان بود.
وی افزود: به لطف خدا نیروهای بسیار متخصص و خوبی از نظر کمّی و کیفی در این مجموعه فعال هستند و وزارت نفت به این نیروهای جوان و کارآمد افتخار می‌کند زیرا با همت و تلاش بی وقفه همین جوانان پارسال از فصول سرد سال بدون هیچ‌گونه مشکلی در تأمین گاز هموطنان عزیزمان عبور کردیم.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران تأکید کرد: کارکنان و نیروهای بسیار پرتلاش مجتمع گاز پارس جنوبی توانمندی‌های بسیار بالایی دارند و این یک نعمت بسیار بزرگ خدادادی است؛ شما عزیزان از سرمایه‌های عظیم این کشور هستید.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در ادامه بازدید از پالایشگاه‌های این مجتمع، تصریح کرد: از هرچه که سبب شود این مجموعه به سمت بالا هدایت شود حمایت خواهیم کرد و امیدواریم در سال نو شاهد دستاوردهای بسیار بزرگی در این مجتمع بزرگ گازی کشور باشیم.
معاون وزیر نفت در امور گاز بیان کرد: در سالی که گذشت، با وجود همه مشکلات و موانع موجود، عملکرد شرکت ملی گاز ایران در کل بخش‌ها و سطوح بسیار درخشان و شایسته قدردانی است و این مهم میسر نمی‌شد مگر با تلاش‌های بی‌وقفه شما همکاران ارجمند که در خط مقدم تولید قرار دارید.
وی با اشاره به فرمایش‌های مقام معظم رهبری و نام‌گذاری سال ۱۴۰۱ با شعار «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» افزود: امیدواریم با تلاش و اقدام‌های نوآورانه و تکیه بر توان داخلی و حمایت از شرکت‌های سازنده و دانش‌بنیان، بتوانیم در این مسیر گام‌های مثبت و بزرگی برداریم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari