سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان در اطلاعیه‌ای از هموطنان خواست که تا زمان بهتر شدن وضعیت جوی و رفع خطرات تردد از مسیر جاده‌ای، از حرکت به سمت مرز ارمنستان خودداری کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر، با شروع دوباره بارش برف و کولاک در مناطق جنوبی ارمنستان، مسیر مواصلاتی ایران به ارمنستان، در محدوده استان‌های سیونیک و وایوتس‌دزور بار دیگر دچار اختلال و وضع مقررات منع رفت و آمد شده است.
بنا به اعلام مقامات ارمنستان، تردد در مناطقی از استان وایوتس‌دزور به طور کامل متوقف شده است و در استان سیونیک نیز به علت یخبندان در همه مسیرها، در فاصله شهرهای گوریس تا کاپان، موارد متعددی از ضرورت توقف رفت و آمد، یک طرفه شدن جاده و منع تردد برای خودروهای سنگین اعمال می‌شود.
سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان در زمینه ادامه اختلال در مسیر جاده‌ای ایران و ارمنستان به دلیل بارش سنگین برف و کولاک اطلاعیه‌ای صادر کرد.
سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، به هموطنان اکیداً توصیه می‌کند که تا زمان بهتر شدن وضعیت جوی و رفع خطرات تردد از مسیر جاده‌ای، از حرکت به سمت مرز خودداری کنند و مقررات منع تردد وضع شده از سوی مقامات مسئول در ارمنستان را مورد توجه داشته باشند
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari