شمش‌های
به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) هفته منتهی به ۱۱ فروردین‌ماه با رشد ۴ درصدی درآمد‌های خود توانست سال جدید را با شروعی امیدوارکننده آغاز کند.
جمع ریالی سبد این هفته ایرالکو حاکی از رشد درآمد‌ها تا سطح ۴ درصدی نسبت به هفته گذشته است.
ایرالکو در این هفته با ۳ کالای شمش و بیلت به رینگ معاملات بازار نقره‌ای آمد و بیش از ۱,۳ هزارتن از انواع کالا‌ها در سبدکالایی را فروخت تا این شرکت به نسبت هفته گذشته، رشد خوبی را تجربه کرد.
با نگاهی به جدول درآمدی زیر می‌توان دریافت که درآمد‌های شرکت به ۱۲۲ میلیارد و ۹۱۱ میلیون تومان برساند.
شمش‌های
در ابتدا باید اشاره داشت که این شمش در ۳ نوبت معامله تمام ۵۰۰ هزارتن عرضه را به فروش رساندند و ۹۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان درآمد را بدست آوردند؛ البته باید اشاره داشت که حجم عرضه‌ها به نسبت هفته گذشته با کاهش یک هزارتنی همراه شد.
در ادامه باید اظهارکرد که شمش ۹۹,۷۵ این شرکت پر حجم‌ترین عرضه سبدکالایی این شرکت، در این هفته ۳ هزار و ۳۰۰ تن از این کالا را به رینگ معاملات آورد اما؛ خرید ۳۰۰ تنی تمام معادلات نوروزی مدیران این شرکت را برهم زد.
مجموع درآمد ایرالکو از فروش شمش به ۲۹ میلیارد و ۲ میلیون تومان رسید.
از سوی دیگر، باید اشاره به حجم ۵۰۰ تنی بیلت نیز اشاره داشت که اینبار مورد استقبال مشتریان قرار نگرفت و تنها ۲۵ تن از این کالا توسط مشتریان خواهان داشت و درآمد ۲ میلیارد و ۴۰۸ میلیون تومانی را هم به ثبت رساند.

source

توسط ecokhabari