قیمت طلا امروز ثابت بود
به گزارش بورس نیوز، بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری در ساعت ۸ و ۲۰ دقیقه به وقت شرقی، با افزایش ۴.۱۰ درصدی به ۱۹۲۶ دلار و ۷۰ سنت رسید و روز گذشته با کاهش ۱۸.۴۰ درصدی با ۱۹۴۰ دلار معامله شد.
همچنین، در بازار معاملات آتی آمریکا، بهای هر اونس طلا با ۰.۲۱ درصد افزایش به ۱۹۲۷ دلار و ۷۰ سنت رسید و روز گذشته با ۰.۹۴ درصد کاهش، به ۱۹۴۱ دلار و ۱۰ سنت رسید.
شاخص اوراق بهادار ۱۰ ساله ایالات‌متحده نزدیک به بالاترین حد سه سال اخیر بود و بازدهی بالاتر هزینه فرصت نگهداری شمش غیر بازده را افزایش می‌دهد. اوکراین هدف اصلی خود را در اولین گفتگو‌های رو در رو با روسیه که قرار است روز سه شنبه در ترکیه برگزار شود، برقراری آتش‌بس اعلام کرد.
به گزارش رویترز، واردات خالص طلای چین از طریق هنگ‌کنگ ۱۳.۷ درصد کاهش یافت و به پایین‌ترین سطح خود در نزدیک به یک سال گذشته رسید، زیرا تعطیلات سال نو قمری و قیمت‌های بالا تقاضا را کاهش داده است.
در بازار فلزات ارزشمند دیگر، هر اونس نقره با ۰.۴ درصد افزایش به ۲۴.۹۴ دلار رسید و پلاتین با ۰.۳ درصد افزایش به ۹۸۶.۶۱ دلار رسید، در حالی که پالادیوم ۰.۸ درصد افزایش یافت و به ۲۲۵۰ دلار و ۹۷ سنت رسید.

source

توسط ecokhabari