قیمت نفت خام برنت دریای شمال امروز در بازارهای جهانی نسبت به هفته گذشته تنها ۱۸ سنت افزایش یافته است و همچنان ۱۰۴ دلار به ازای هر بشکه معامله می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۱۵ فروردین ماه) در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت هفته گذشته با ۱۸ سنت افزایش به ۱۰۴ دلار و ۵۴ سنت رسیده که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۰.۶۸ درصد افزایش را به خود دیده است.
همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با ۲ سنت افزایش به ۹۹ دلار و ۲۹ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۰.۷ درصد افزایش را به خود دیده است.
قیمت نفت برنت دریای شمال روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با کاهش ۴.۵ درصد یا ۱۲ دلار و ۹۸ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش کاهشی ۸.۷۰ درصدی یا ۹ دلار و ۹۵ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایشی ۲۲.۳۸ درصدی یا ۱۹ دلار و ۰۹ سنتی روبرو شده است.
از طرف دیگر قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با کاهش ۶.۲۸ درصدی یا ۴ دلار و ۹۳ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با کاهش ۱۲.۰۴ درصدی یا ۱۴ و ۳۱ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۲۴.۹۱ درصدی یا ۲۰ دلار و ۸۵ سنتی روبرو شده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari