نماینده مردم سبزوار در مجلس درباره حذف واردات خودرو، گفت: ادامه همان مسیر گذشته، تداوم تولیدات بی‌کیفیت و انحصاری خودرو را به دنبال دارد و رقابت سالم را از بین می‌برد.
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز محبی نجم آبادی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، ۱۷ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: شهادت جانسوز روحانی جهادی را که به دست شقی‌ترین مزدوران و عروسک‌های دست‌ساز جاهلیت مدرن انجام گرفت، تسلیت عرض می‌کنم. اینکه یک تبعه خارجی برای این کار انتخاب شده است، از توطئه‌ای جدی و حساب شده پرده برمی دارد که باید با دقت رصد و ریشه‌یابی شود.
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از مشکلات اصلی ما در کشور موضوع خودرو است، افزود: هیچ کشوری با چنین معضلی روبرو نیست. مجلس و دولت برای حل این مسئله باید اقدامات جدی و عملی کنند.
محبی نجم آبادی متذکر شد: حذف واردات خودرو به هر دلیل و با هر مستنداتی که مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان انجام داده‌اند، مورد احترام است اما ادامه همان مسیر گذشته، تداوم تولیدات بی‌کیفیت و انحصاری خودرو را به دنبال دارد و رقابت سالم را از بین می‌برد. از دولت به ویژه وزیر صمت درخواست دارم نارضایتی گسترده ملت ایران در این زمینه را ببینند و به صورت عاجل چاره‌ای برای این موضوع بیاندیشند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari