اصفهان- مدیرکل راه‌آهن اصفهان گفت: جابه‌جایی مسافران نوروزی با قطار از مبدا و به مقصد اصفهان در سال جاری ۵۹ درصد افزایش یافت.
سیدرضا سادات حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بیش از ۱۰۰ هزار نفر در روزهای پیک نوروزی از تاریخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ در مجموع بیش از ۱۰۰ هزار نفر توسط قطارهای مسافری از مبدا و به مقصد استان اصفهان و قطارهای مسافری عبوری از حوزه راه آهن اصفهان جابجا شده‌اند.

وی اضافه کرد: این آمار بیانگر رشد ۵۹ درصدی جابه‌جایی مسافران نوروزی با قطار نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰ است.
سادات حسینی، حفظ سلامت مسافران و رعایت شیوه نامه‌های ابلاغی و تکریم ارباب‌رجوع را از اقدامات راه آهن اصفهان در ایام نوروز امسال برشمرد و افزود: ایمنی قطارها و توجه به سیر و حرکت منظم قطارها به‌ویژه حرکت قطارها در ساعت مقرر و توجه بیشتر به ظاهر ایستگاه‌ها از جمله نظافت، تمیزی، آراستگی و زیبایی ایستگاه‌ها از دیگر اولویت‌ها و اقدامات این مجموعه برای رضایت مسافران بوده است.
مدیر کل راه آهن اصفهان تصریح کرد: با توجه به تاکید دولت محترم در ارائه خدمات هرچه بهتر به مسافران، این مهم امسال بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و در ایام پیک نوروزی تأخیر از مبدإ قطارهای مسافری با ۹۰ درصد کاهش به حداقل ممکن رسید و کشیک‌های تعیین‌شده به‌صورت منظم حضور داشتند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari