عرضه بلیت قطارهای مسافری رجا برای بازه زمانی اول لغایت ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه ۲۸ فروردین ماه آغاز شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت حمل و نقل ریلی رجا عرضه بلیت قطارهای مسافری برای بازه زمانی اول لغایت ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه ۲۸ فروردین ماه آغاز شده است.
شرکت رجا اضافه کرد: فروش بلیت قطارهای مسافری رجا به صورت هم‌زمان اینترنتی و اپلیکیشن‌ها، سامانه تلفنی ۱۵۳۹ و فروش حضوری از طریق کلیه مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور انجام می‌شود.
پیش فروش بلیت قطار برای کلیه مسیرها به جز مسیر تهران- مشهد، تهران- طبس و تهران- خواف و بالعکس در روز یک‌شنبه ۲۸ فروردین ماه از ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود.
همچنین این شرکت حمل و نقل ریلی اعلام کرد: زمان فروش بلیت قطار برای مسیرهای تهران- مشهد، تهران- طبس و تهران- خواف و بالعکس را نیز ساعت ۱۲ همان تاریخ اعلام کرد.
هم‌وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر، همچنین دریافت برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت و … می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و از سراسر کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق شماره تلفن ۱۵۳۹ تماس حاصل کرده یا به پایگاه اینترنتی www.raja.ir مراجعه کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari