به دنبال تکذیب رأی دیوان عدالت اداری برای توقف مصوبه بانک مرکزی درباره تعیین تکلیف مالکیت بانک آینده، وزارت امور اقتصادی و دارایی تصویر حکم مربوطه را منتشر کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در واکنش به خبر خبرگزاری میزان با عنوان «اتفاقی قابل تأمل و عجیب؛ منبع خبر از اساس کذب مربوط به رأی دیوان عدالت اداری در خصوص بانک آینده وزیر اقتصاد است» توضیحاتی را منتشر کرد.
در توضیحات وزارت اقتصاد آمده است: بر اساس اطلاعات پرونده بانک آینده و تأیید بانک مرکزی جمهوری اسلامی، ابلاغیه بانک مرکزی در تفویض اختیار رأی مالک واحد سهام بانک آینده در تاریخ ۴ دی‌ماه ۱۴۰۰ توسط دیوان عدالت اداری با دستور موقت تعلیق شده است.
وزارت اقتصاد رأی دیوان عدالت اداری درباره بانک آینده را منتشر کرد
وزارت امور اقتصادی و دارایی ضمن دعوت از رسانه‌ها به‌ویژه رسانهٔ متعلق به قوه قضائیه – که همواره مدافع انتشار حقیقت و عدالت بوده – به ارائه اخبار صحیح به عموم مخاطبان، کماکان پیگیر شفافیت سراسری در بانک‌ها و دنبال کننده منافع حداکثری مردم خواهد بود.
خبرگزاری مهر چهارشنبه گذشته در گزارش امپراطوری کاغذی از چنگ بانک مرکزی قسر در رفت؟ برای اولین بار اقدام به انتشار این خبر کرده بود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari