گروه خودروسازی سایپا، پیش فروش خودروی شاهین را بدون انجام قرعه کشی از فردا آغاز می کند و تمام متقاضیان تا تکمیل ظرفیت فرصت ثبت نام دارند.
به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، گروه خودروسازی سایپا دومین مرحله از پیش فروش محصول شاهین را از فردا (۸ اردیبهشت) ساعت ۱۰ صبح آغاز می کند و این امر تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
در این مرحله از فروش، شاهین جی عرضه می شود و زمان تحویل این خودرو در ماه های مرداد و شهریور در نظر گرفته شده است، بر این اساس متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی https://saipa.iranecar.com می توانند نسبت به ثبت‌نام خودرو یاد شده اقدام کنند.
گروه خودروسازی سایپا در راستای توزیع مناسب خودرو به متقاضیان و ۸ فرمان رئیس جمهور که اواخر سال گذشته ابلاغ شد و در آن به حذف تدریجی روند قرعه کشی با افزایش عرضه تاکید شده بود و همچنین پیگیری های وزیر صنعت، معدن و تجارت، خودرو شاهین را از فرآیند قرعه کشی حذف کرد.
یکی از برنامه های مهم گروه خودروسازی سایپا در سال جاری افزایش تولید و ارتقای کیفیت شاهین است و این خودرو که محصول به روز بازار است، طی ۴۵ روز با تلاش شبانه روزی کارگران و مهندسان در روزهای پایانی سال گذشته، ارتقای کیفیت قابل توجهی نسبت به گذشته داشته است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari