پنج و نیم عصر+بورس نیوز
به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله سوالی برایش پیش آمده از لیست اهالی بازارسرمایه که به بیرون درز کرده و طبق آن، این مدیران بورسی دیگر نمی‌توانند در فضای بازارسرمایه حضور داشته باشند.
سوال اینجاست که در کجای فضای بازارسرمایه! در هیات مدیره ارکان، کارگزاری، تامین مالی یا …؛ بسیاری از این افراد برای حضور در هیات مدیره ناشران و گروه‌های مالی بزرگی که در بازارسرمایه حضور ندارند، پیشنهاد دارند!
این چه وضعی از محکومیت است که قاضی از دایره مدیریت بازارسرمایه و شرکت‌های این اکوسیستم خبر ندارد و بازهم راه این افراد را برای تاثیرگذاری در بازارسرمایه باز گذاشته است.
مدیرعامل‌ها و مکیدن خون سهامداران
اهالی بازارسرمایه، مدیران، خدم و حشم؛ اینکه نماد‌هایی را بسته‌اید تنها به جرم خبط و خطای هیات مدیره و زیان آن را سهامداران از جیب می‌دهند که راهکار شما برای بهبود وضعیت سهم نیست، تعارض منافع و رفیق بازی دیگر کافیست!
لطفا سهامداران را به نام شفافیت سهم به کام مدیران عامل ناشرین، نسوزانید.
از خانه ملت شنیده شده که اهالی آن احترام دولت را نگه داشته‌اند و گرنه چنان می‌کنند و چنون …
داستان مدیریت و انتخاب روسا در وزارت کار آنقدر به کندی پیش می‌رود که گویا هنوز ۲۷ شرکت مهم آن، بدون رئیس باقی مانده است و افرادی که از عدم آگاهی وزیر یک میلیونی بهره‌های فراوانی را می‌برند، این روز‌ها در بازار دارو عملا مقابل وزارت بهداشت قرار گرفته‌اند و نرخ نسخه‌های مردم را در دست گرفته‌اند.
اینجاست که باید گفت شغل پیش‌کش، فعلا مدیران فعلی را بتوانید مدیریت کنید، نیاز به ختم صلوات است.

source

توسط ecokhabari