در صورتی که بتوان در حوزه بازر سرمایه به ثبات قیمت‌ها، کالاها و خدمات رسید به طور قطع سرمایه‌گذاران می‌توانند در حوزه‌های مربوط به بازار سرمایه وارد شده و در آن سرمایه‌گذاری کنند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بحث بورس و مشکلات مربوط به آن تنها با حرف و شعار حل نمی‌شود به خبرنگار پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) گفت: به منظور حل برخی مشکلات مربوط به بازار سرمایه نیاز به برنامه‌ریزی دقیق و خاص وجود دارد که به اقتصاد کشور برمی‌گردد و باید ساماندهی شود.
اصغر سلیمی در ادامه افزود: در صورتی که بتوان در حوزه بازار سرمایه به ثبات قیمت‌ها، کالاها و خدمات رسید به طور قطع سرمایه‌گذاران می‌توانند در حوزه‌های مربوط به بازار سرمایه وارد شده و در آن سرمایه‌گذاری کنند.
وی عنوان کرد: با اقدامات مناسب و به موقع دولت، مجلس و کمیسیون اقتصادی، شاهد اتفاقات خوب در حوزه بازار سرمایه به خصوص در بحث مربوط به سرمایه‌گذاری خواهیم بود.
نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسائل مربوط به بازار سرمایه با ارائه راهکارهای فراگیر باید حل شود، اظهار کرد: این روزها مشکلات در خصوص بازار سرمایه، خودرو و دیگر موضوعات اقتصادی به یکدیگر مرتبط شده و باید با ارائه راهکارهای فراگیر این مسائل را حل کرد.
سلیمی با تاکید به اینکه ضرورت دارد دولت با جدیت برنامه‌های خود را در راستای تثبیت قیمت‌ها اجرایی کند، گفت: با توجه به برنامه‌های وزرای دولت سیزدهم، امیدواریم در سال جاری شاهد رشد اقتصادی و کاهش تورم در جامعه باشیم.
وی با بیان اینکه مسئولان باید با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی به دنبال اشتغال‌زایی، رفع موانع تولید و غیره باشد، گفت: انتظار می‌رود کابینه اقتصادی دولت سیزدهم زمان بیشتری را برای انجام کارهای بنیادی چون بهبود وضعیت بازار سرمایه و دیگر حوزه‌های اقتصادی در جهت تحقق مطالبات مردم صرف کند و همچنین باید از تمام ظرفیت‌های کشور، افراد توانمند، نخبگان و متخصصان استفاده کرد تا بتوان مشکلات را حل کرد.

تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari