اهواز- امروز ۴ پرواز ورودی و خروجی فرودگاه بین‌المللی شهید سپهبد قاسم سلیمانی اهواز به دلیل وقوع پدیده گرد و غبار لغو شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، پرواز ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه هواپیمایی آتا با شماره TBZ ۵۶۲۷ از مقصد تهران، پرواز ساعت ۱۰ هواپیمایی کارون به شماره KRU ۲۵۸۰ از مقصد شیراز باطل و پرواز هواپیمایی ایران ایر در ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه با شماره IRA ۳۳۵ از فرودگاه مشهد به اهواز با تأخیر همراه است.
همچنین پرواز هواپیمایی ساها در ساعت ۸ و ۲۵ دقیقه به شماره IRZ ۱۵۱ از اهواز به تهران، پرواز هواپیمایی آتا در ساعت ۱۰ و ۳۰ از مقصد اهواز به تهران نیز باطل شد.
میزان غلظت گرد و غبار در ساعت ۷ صبح امروز دوشنبه در شهرستان‌های شوش ۴ هزار و ۱۰، اهواز ۳ هزار و ۷۸۵، بندر امام خمینی ۳ هزار و ۷۱۴، سوسنگرد ۳ هزار و ۱۰۹، خرمشهر ۲ هزار و ۳۷۴، آبادان یک هزار و ۹۳۲، اندیمشک ۵۸۳، دزفول یک هزار و ۳۴۳، شادگان ۲ هزار و ۱۱۰، شوشتر ۲ هزار و ۲۹۸ و در شهرستان گتوند یک هزار و ۳۲۴ میکروگرم بر مترمکعب ثبت شده است.
همچنین در این ساعت شهرهای امیدیه با غلظت ۷۸، ایذه ۱۱۷، بهبهان ۹۰، رامشیر ۱۱۴ و هندیجان ۷۱ میکروگرم بر مترمکعب هوای پاک از نظر گرد و غبار را تجربه می‌کنند.
کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای خوزستان امروز دوشنبه همه مراکز آموزشی، دانشگاه‌ها، بانک‌ها و اداره‌ها این استان را به دلیل شدت بالای آلودگی هوا تعطیل اعلام کرده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari