بورس کالای ایران امروز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه میزبان عرضه حدود ۲ میلیون تن سنگ آهن و فولاد است. به این ترتیب یک میلیون و ۸۹۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی، کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی و ۱۰۲ هزار و ۶۷۰ تن شمش بلوم روی تابلو می رود.
به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر، بر این اساس تالار حراج باز بورس کالا میزبان عرضه ۳۲۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی و کلوخه، ۲۷۴ هزار و ۵۰۰ تن کنسانتره سنگ آهن و ۲۱ هزار تن وکیوم باتوم است.
تالار محصولات صنعتی و معدنی نیز در این روز شاهد عرضه یک میلیون و ۱۳۹ هزار و ۵۰۰ تن گندله سنگ آهن، ۱۵۶ هزار تن آهن اسفنجی، ۱۰۲ هزار و ۶۷۰ تن شمش بلوم، ۲ هزار و ۹۸۰ تن شمش روی، ۷۲۵ تن شمش سرب، ۱۱ هزار و ۳۰۰ تن شمش آلومینیوم، یک هزار و ۷۰ تن بیلت آلومینیوم، ۴ هزار و ۳۳۶ تن تیرآهن و میلگرد کلاف، یک هزار و ۹۹ تن ناودانی، ۵ هزار و ۹۰ تن مس کاتد، ۱۱ هزار تن مس کم عیار و ۲ هزار تن هیدروکسید آلومینیوم است.
یک میلیون و ۱۷۰ هزار و ۷۶ تن سیمان هم در تالار سیمان بورس کالا عرضه می شود. براساس این گزارش، ۸ هزار و ۱۰۰ تن قیر و ۲ هزار تن سیمان در تالار صادراتی عرضه می شود.
تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی نیز عرضه ۹۱ هزار و ۹۸۹ تن مواد پلیمری، مواد شیمیایی، گوگرد، لوب کات و PDA TAR را تجربه می کند.
بازار فرعی در این روز شاهد عرضه ۱۰ هزا رو ۵۴۴ تن میلگرد کلاف، قیر آند آلومینیوم، کنسانتره سرب، ضایعات پلیمری، تیشو، اکسید آلومینیوم، هیپو کلریت سدیم (آب ژاول)، هیپوکلریت کلسیم و منو کلرو استیک اسید است.
در مجموع ۳ میلیون و ۳۳۵ هزار و ۹۷۹ تن انواع کالادر تالارهای مختلف بورس کالای ایران عرضه می‌شود.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari