سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: قوانین مصوب مجلس در راستای حمایت از تولید و جلوگیری از واسطه گری بوده است و این راه ادامه دار خواهد بود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دبیرخانه اجلاس سراسری نقش مدیران اقتصادی در اقتصاد مقاومتی، جلسه شورای سیاستگذاری ششمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری در تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی با رویکرد تجلیل از یکصد واحد مشتری مدار برگزار شد.
مصطفی نخعی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در این مراسم با بیان اینکه از کارآفرینان باید حمایت شود، گفت: قوانین مصوب مجلس در راستای حمایت از تولید و جلوگیری از واسطه گری بوده است و این راه ادامه دار خواهد بود.
همچنین خزایی رئیس کمیته علمی این اجلاس نیز از عزم نمایندگان مردم بر راهکارهای بازگشایی بازارهای صادراتی و بهای بیشتر به تولیدکنندگان و جلوگیری از واردات در شرایط تولید داخل خبر داد و گفت: سیاستهای تشویقی همانند برگزاری اینگونه اجلاس‌ها و رصد کیفی تولید و صنعت در کشور مسیر را برای اقتصاد کشور هموار خواهد کرد.
گفتنی است، ششمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری در تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی با رویکرد تجلیل از یکصد واحد مشتری مدار قرار است ۹ خرداد ماه در سالن مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما باحضور مسئولین و اهالی رسانه کار خود را آغاز کند.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari