اگر همه سرمایه گذاران از یک ناهنجاری در بازار سرمایه به نوعی مطلع می‌شوند، بتوانند مستندات خود را اعلام کنند، قاعدتا همکاران ما در چهار بخش بازار، ناشران، نهادهای مالی و فضای مجازی آن را بررسی می‌کنند و تا زمان رسیدن به نتیجه، آن را پیگیری می‌کنند و در این راستا رای نهایی صادر می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، محسن خدابخش در مراسم اهدای نمادین چک پرداخت پاداش به سوت زنان بازار سرمایه گفت: در راستای پیشگیری از فساد در بازار سرمایه و به منظور کشف تقلب و ناهنجاری در این بازار، تاسیس اداره دیده‌بان سلامت در آبان سال ۹۸ راه اندازی شد تا به وسیله آن گزارش‌های مردمی، تخلفات و خلاء‌های قانونی را شناسایی کند.
او ادامه داد: با توجه به اینکه این گزارشات نیازمند بررسی صحت سنجی است؛ لذا اولین بار در نظام مالی کشور به صورت واقعی جوایزی را برای کسانی که این سوت را زدند و این ناهنجاری را اعلام کردند، تقدیم کردیم و از این به بعد هم با قوت بیشتری در این راستا گزارشات دریافت خواهیم کرد.
او افزود: اگر همه سرمایه گذاران از یک ناهنجاری در بازار سرمایه به نوعی مطلع می‌شوند، بتوانند مستندات خود را اعلام کنند، قاعدتا همکاران ما در چهار بخش بازار، ناشران، نهادهای مالی و فضای مجازی آن را بررسی می‌کنند و تا زمان رسیدن به نتیجه، آن را پیگیری می‌کنند و در این راستا رای نهایی صادر می‌شود.

تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari