«گندله» در صدر جدول پردرآمدتربن های
به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در گزارش فروردین سال ۱۴۰۱ مجموع درآمد‌های عملیاتی به‌دست‌آمده از فروش محصولات در این دوره را برابر با ۲۲،۰۴۲ میلیارد ریال اعلام کرد. از طرفی درآمد تجمیعی شرکت به دلیل آغاز سال مالی نیز همین مقدار شناسایی شده است.
طبق این گزارش، میزان درآمد شرکت در فروردین‌ماه از ۲ بخش بازار داخلی با ۱۹،۹۳۵ میلیارد ریال و بازار خارج از کشور نیز با ۲،۱۰۷ میلیارد ریال تشکیل‌شده است.
همچنین بیشترین میزان درآمد از فروش محصولات در بازار داخلی با ۱۹،۹۳۵ میلیارد ریال به‌دست‌آمده که «گندله» در این بازار توانست پردرآمدترین‌های این شرکت را با ۱۵،۴۳۴ میلیارد ریال به ثبت برساند. از طرفی نرخ فروش این محصول در بازار داخلی فروردین‌ماه ۳ میلیون و ۹۶۰ هزارتومان اعلام‌شده که نسبت به بازار صادراتی حدود ۴۰۰ هزارتومان ارزان‌تر ارائه‌شده است.
«گندله» در صدر جدول پردرآمدتربن های
طبق این گزارش می‌توان دریافت، تنها درآمد شناسایی شده در بازار صادراتی، از طریق «گندله» با ۲،۱۰۷ میلیارد ریال به‌دست‌آمده که نرخ فروش آن ۴ میلیون تومان به ثبت رسیده است. نکته مثبتی در این خصوص وجود دارد، مبنی بر اینکه در فروردین سال گذشته، “کگل” درآمدی از بخش صادراتی نداشت که البته این اتفاق می‌تواند خبر مثبتی برای سهامداران شرکت باشد.

source

توسط ecokhabari