آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال
به گزارش بورس نیوز، با نگاهی به رشد بعضی از ارز‌های دیجیتال، متوجه می‌شویم که گاه یک ارز تا ۶۰۰ درصد سود فقط در عرض سه ماه ثبت کرده است! چطور ما هم در رشد این پروژه‌ها سهیم شویم و به طور خلاصه چطور وارد تجارت جهانی ارز‌های دیجیتال شویم؟ آیا این بازار برای ایرانیان نیز در دسترس است؟
اگر واژه «بیت کوین» و «ارز دیجیتال» به گوشتان خورده، ولی هیچ اطلاعی از ارز‌های دیجیتال ندارید، اگر به دنبال ورود به این بازار بزرگ هستید، میتوانید از همین مقاله شروع کنید. در این مقاله فایل pdf آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال دنیای ترید معرفی و لینک دانلود آن قرار داده شده است.
سپرده گذاری بلند مدت در بانک، خرید طلا، دلار، زمین و ملک اولین چیز‌هایی هستند که به عنوان گزینه‌های سرمایه گذاری به ذهن ما ایرانیان می‌رسد. اما باید دید این گزینه‌های سنتی سرمایه گذاری تا چه حد مفید هستند و از همه مهم‌تر آیا این گزینه‌ها در ایران کارایی دارند و یا چند درصد سوددهی دارند. میزان ریسک سرمایه گذاری در این گزینه‌ها چقدر است؟ سود و ریسک سرمایه گذاری در ارز دیجیتال در مقایسه با سرمایه گذاری‌های سنتی چقدر است؟
سپرده گذاری در بانک با سود سالانه ثابت و بدون ریسک ۱۶ درصد، برای بسیاری گزینه جذابی است. اما فاصله زیادی با سود‌های بالای ۱۰۰ درصدی ارز‌های دیجیتال دارد. خرید طلا و دلار نیز با توجه به نوسانات بازار چندان توصیه نمی‌شود و رفته رفته برای آن قوانین سختگیرانه‌ای در ایران وضع می‌شود. املاک و مستغلات نیز به علت بالا بودن قیمت، در دسترس همگان قرار ندارد. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات آستانه ورود بسیار بالایی دارند.
ارز دیجیتال سود‌های خوبی دارد. با هر بودجه‌ای می‌توان وارد آن شد و شروع به کسب درآمد کرد. اما ۳ نکته بسیار مهم را باید بدانید:
۱- برای ورود به ارز دیجیتال حتما آموزش لازم است.
۲- برای کاهش ریسک و درو کردن سود‌ها آموزش لازم است.
۳- و باز هم آموزش لازم است؛ بنابراین اگر روحیه یادگیرنده دارید، ما به شما دوره آموزشی رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال را پیشنهاد می‌کنیم.
این پرسش مهمی است که قبل از ورود به بازار ارز دیجیتال، برای تمامی تریدر‌ها پیش آمده است. در فضای مجازی انبوهی از اطلاعات در مورد ارز دیجیتال وجود دارد. شما باید بدانید نقطه ورود کجاست. نباید از اواسط دوره شروع کنید یا زمانی که با مفاهیم اولیه آشنایی ندارید، سراغ مقاله‌های تخصصی بروید.
از کجا شروع کنم؟ دوره آموزشی دنیای ترید، با ارائه تمام مفاهیم ارز دیجیتال، راه صحیح ورود به این بازار جهانی را پیش روی شما می‌گذارد. اما آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال چیست؟
آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال دنیای ترید رایگان است. شما در این آموزش مقالات مفید و کاربردی را به صورت طبقه بندی شده دریافت می‌کنید و می‌توانید با مطالعه این مقالات به درک صحیحی از ارز دیجیتال و هر آنچیزی که پیرامون آن است برسید.
این مطالب آموزشی که در قالب یک فایل pdf آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال ارائه شده، به تمامی سؤالات شما در زمینه ارز‌های دیجیتال پاسخ می‌دهد و شما می‌توانید با مطالعه آن، خود را آماده ورود به ارز دیجیتال و ترید کنید.
در ادامه دو ویژگی مهم آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال اشاره می‌کنیم:
اولین ویژگی آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال دنیای ترید: یک منبع معتبر
این مهم است که شما از چه سایتی اطلاعات دریافت می‌کنید. سایتی برای شما مناسب است که مشخصات زیر را داشته باشد:
۱- موضوع اصلی آن بازار سرمایه و بخصوص ارز دیجیتال باشد.
۲- به صورت پیوسته مطالب آموزشی ارائه داده باشد.
۳- اخبار ارز دیجیتال را منعکس کند.
۴- به روز رسانی منظمی داشته باشد.
۵- مطالب را به صورت ساده و روان توضیح داده باشد.
۶- ویدیو‌های آموزشی با توضیحات شفاف ارائه دهد.
دنیای ترید سایت تخصصی و مرجع اخبار ارز دیجیتال و فارکس است. دوره آموزشی ارز دیجیتال دنیای ترید هم رایگان است و هم جامع.
برای آموزش همواره به یک پلان قدم به قدم نیاز است. اولین چیزی که در هر نوع یادگیری مهم است، ترتیب و انسجام مطالب ارائه شده است.
اگر شما در ابتدای راه تبدیل شدن به یک تریدر ارز دیجیتال هستید، نباید در اولین گام سراغ آموزش‌های تخصصی بروید. این امر ممکن است اعتماد به نفس شما را برای ادامه متزلزل کند. مفاهیم اولیه ارز دیجیتال بسیار ساده است و با شناخت این مفاهیم، شما به راحتی قادر خواهید بود مقالات تخصصی ارز دیجیتال را نیز مطالعه کنید.
یک پلان آموزشی جامع برای ورود به بازار ارز دیجیتال شامل موضوعات زیر است:
۱- مفاهیم سطح پایه شامل معرفی عناصر محوری در ارز دیجیتال، مانند بلاک چین و انواع آن، تفاوت ارز دیجیتال و پول فیات، تفاوت کوین و توکن و…
۲- مفاهیم سطح متوسط شامل آموزش نحوه ورود به بازار ارز‌های دیجیتال، مانند فرق صرافی و بروکر، فرق صرافی متمرکز و غیرمتمرکز، نحوه انتقال پول از صرافی ایرانی به آدرس‌های مختلف، معرفی بهترین صرافی برای ایرانیان، معرفی کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری، آموزش نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی، آموزش نحوه واریز و برداشت ارز دیجیتال در صرافی، فرق معاملات اسپات و فیوچرز…
۳- مفاهیم سطح پیشرفته شامل آموزش پولسازی در بازار ارز دیجیتال؛ مانند شناخت ایردارپ ارز دیجیتال و نحوه شرکت در آن، شناخت عرضه‌های اولیه، آشنایی با نحوه انجام معامله اسپات و فیوچرز در صرافی ها، آشنایی با نحوه تبدیل ارز در صرافی‌های غیرمتمرکز، آموزش نحوه سپرده گذاری در استخر‌های ارز‌های دیجیتال و…
آموزش جامع صفر تا صد ارز دیجیتال تمامی این موارد را پوشش می‌دهد و شما را از هر جهت آماده ورود به بازار سرمایه می‌کند.
بدترین آموزش، آموزش ناقص است؛ اعتماد به نفس کاذبی که یک آموزش ناقص به تریدر می‌دهد، وی را آماده شکست و از دست دادن سرمایه‌ها در بازار ارز دیجیتال می‌کند.
حتماً پیش از اتصال به بازار جهانی ارز‌های دیجیتال، فایل pdf دوره آموزشی رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال دنیای ترید، را تا انتها مطالعه کنید و در صورتیکه به سؤالی برخوردید، در بخش نظرات سایت ثبت کنید تا کارشناسان دنیای ترید به این پرسش‌ها پاسخ دهند.
از همین حالا با دانلود فایل pdf آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال اولین گام را در مسیر ثروت آفرینی بردارید و با مطالعه دقیق آن، خود را آماده ورود به دنیای جذاب و پربازده ارز‌های دیجیتال کنید. برای دریافت رایگان فایل آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال اینجا کلیک کنید.

source

توسط ecokhabari