مدیریت پذیرش بورس کالای ایران با صدور ۵ اطلاعیه از پذیرش خودرو سواری JAC-J۴، خودرو سواری JAC-S۵ و خودرو وانت KMC-T۸ تولید شرکت کرمان موتور و همچنین خودرو فیدلیتی و دیگنیتی تولید شرکت بهمن موتور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر ، بورس کالای ایران در اطلاعیه های جداگانه از پذیرش ۳ محصول شرکت کرمان موتور و ۲ محصول شرکت بهمن موتور خبر داد.
در این اطلاعیه ها آمده است پذیرش محصولات مذکور پس از بررسی مدارک و مستندات در یکصد و چهل و دومین جلسه هیأت پذیرش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا صورت گرفته است.
محصولات پذیرش شده شامل خودروهای سواری J۴-JAC و JAC-S۵ و وانت KMC-T۸ شرکت کرمان موتور و فیدلیتی و دیگنتی شرکت بهمن موتور می شود.
تعهد عرضه در محصولات مذکور حداقل ۷۰ درصد از کل تولید سالانه است که در خودرو J۴-JAC این عدد ۹۴۵۰ دستگاه، خودرو JAC-S۵ برابر با ۶ هزار و ۱۶۰ دستگاه و در خودروی KMC-T۸ یک هزار دستگاه است.
در مورد خودروهای فیدلیتی و دیگنتی حداقل عرضه به ترتیب ۴ هزار و یک هزار دستگاه در نظر گرفته شده است.
در تمامی این محصولات تولیدکننده ملزم به تناوب عرضه حداقل یک بار در ماه شده است.
براساس اطلاعیه بورس کالا، عرضه کالای پذیرش شده منوط به درج امیدنامه آن در سایت بورس کالا دو روز قبل از عرضه است که مطابق ماده ۱۷ دستورالعمل پذیرش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا در صورت عدم عرضه کالای مذکور در بورس ظرف مدت ۶ ماه پس از درج کالا در فهرست نرخ های بورس، پذیرش آن در بورس لغو شده و پذیرش مجدد منوط به طی فرآیند پذیرش است.

تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari