ایذه- نماینده مردم ایذه در مجلس گفت: ۸۰ درصد از کارهای آغاز به کار پروژه راه آهن خوزستان به اصفهان انجام شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله ایزدپناه ظهر امروز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ایذه غم از دست دادن تعدادی از هموطنان در حادثه متروپل آبادان را تسلیت گفت و بیان کرد: حوادثی که به تازگی در شهرستان ایذه رخ داد با تلاش‌های شبانه روزی مسئولان امنیتی و دیگر مسئولان ختم به خیر شد و به نوبه خودم از زحمات این افراد تشکر می‌کنم.
وی با بیان اینکه در فصل تعیین بودجه قرار داریم و مدیران باید تلاش کنند تا این بودجه بیشتر شود، تاکید کرد: این بودجه با توجه به پیگیری‌های مدیران و وجود پروژه‌های فعال در شهرستان تعیین می‌شود و اگر بودجه شهرستان ایذه کم شود، همه از چشم مدیران دیده دیده خواهد شد؛ بنابراین مدیران ادارات ایذه باید سماجت به خرج دهند تا بودجه اختصاصی این شهرستان بیشتر شود.
ایزدپناه با اشاره اینکه مردم باید نوع مطالبه گری را یاد بگیرند، گفت: حق و حقوق گرفتنی است و باید تلاش کرد تا این حق و حقوق بیشتر شود؛ همچنین در بودجه ۱۴۰۱ به خوزستان و مناطق محروم نگاه ویژه‌ای شده است.
نماینده مردم شهرستان‌های ایذه، باغملک و دزپارت با بیان اینکه پروژه راه آهن اهواز به اصفهان چندین سال است که در دستور کار قرار داشته اما پیگیری نشده است، افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته ۸۰ درصد از کارهای آغاز به کار پروژه راه آهن خوزستان به اصفهان انجام شده است و امید می‌رود که این پروژه به زودی کلید بخورد.
وی عنوان کرد: هیچ وقت به درون ادارات ورود نکردم و دنبال حاشیه نبودم و آمدم که آرامش را در ادارات برقرار کنم؛ البته به خاطر حواشی در شهرستان‌های ایذه و باغملک، این شهرستان‌ها هنوز پیشرفتی نداشته‌اند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari