بر اساس اطلاعیه مدیر عملیات بازار فرابورس ایران، اشکالات فنی ایستگاه های معاملاتی نامک مرتفع شده و متقاضیان می توانند سفارشات خود را از طریق ایستگاه های معاملاتی نیز ارسال کنند.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در ساعت ابتدایی معاملات، مدیر عملیات بازار فرابورس ایران از اختلال در سفارش گذاری از طریق ایستگاه های معاملاتی نامک تا اطلاع ثانوی خبر داد و از سهامداران خواست از طریق دسترسی های برخط و برخط گروهی اقدام کنند.
در این اطلاعیه آمده است: به دلیل بروز اشکال فنی تا اطلاع ثانوی امکان سفارش گذاری از طریق ایستگاه های معاملاتی نامک (نرم‌افزار ایستگاه معاملاتی کارگزاران) امکان پذیر نیست .
پیرو این اعلام، متقاضیان می توانستند سفارشات را از طریق دسترسی های برخط و برخط گروهی ارسال کنند. 
این در حالی است که لحظاتی پیش، مدیر عملیات بازار فرابورس ایران با انتشار اطلاعیه دیگری خبر از برطرف شدن مشکل فنی ایستگاه های معاملاتی نامک داد و اعلام کرد: متقاضیان می توانند سفارشات خود را از طریق ایستگاه های معاملاتی نیز ارسال کنند.
به گزارش سنا، سامانه نامک، درگاه ارسال سفارش به سمت سامانه معاملات بوده که در سال 91 به بهره‌برداری رسیده و وظیفه دریافت سفارشات از معامله‌گر کارگزاری و ارسال آنها به سامانه معاملاتی را برعهده دارد.

تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari