ثبت رکورد‌های جدید کیفی در شرکت فولاد هرمزگان

به گزارش بورس نیوز، عطااله معروفخانی، مدیرعامل فولاد هرمزگان از ثبت رکورد‌های جدید کیفی در تولید تختال در پیشرفته‌ترین کارخانه تولید تختال کشور خبر داد.
وی با تاکید بر عمل به رهنود‌های مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقای کیفیت کالای ایرانی، ارتقای کیفیت تختال‌های تولیدی در فولاد هرمزگان را از استراتژی‌های اصلی این شرکت خواند.
معروفخانی ثبت دو رکورد پی در پی جدید تولید تختال کیفی در اسفند ماه ۱۴۰۰ به میزان ۹۹.۳۷درصد و در فروردین ۱۴۰۱ به میزان ۰۹۹.۴۵درصد نشان از اراده فولاد هرمزگان بر کیفی سازی محصولات دارد.
وی همچنین بر بهود کیفی ذوب‌های ریخته گری شده اشاره کرد و گفت: در این بخش نیز میانگین درصد ذوب مطابق سفارش مشتری در سال ۱۴۰۰ برابر ۹۹.۸۷ ٪ بوده که افزایش قابل تجهی داشته است.
معروفخانی با اشاره به آزمون تکمیلی مایع نافذ که برای اولین بار بطور صنعتی در کشور جهت شناخت عیوب زیر سطحی در تختال‌های تولیدی در این شرکت برنامه ریزی و اجرایی گردیده گفت: در این بخش نیز میانگین درصد تختال سالم در سال ۱۴۰۰ برابر با ۹۹.۶۸ درصد می‌باشد.
مدیرعامل فولاد هرمزگان در ادامه نتایج به دست آمده را حاصل تعریف پروژه‌های بهبود و نیز تعریف اقدامات استراتژیک سالیانه، بروز رسانی روش‌ها و استاندارد نوین بازرسی تختال، استفاده از تجربیات موفق در سطح هولدینگ فولاد مبارکه در قالب انتقال دانش فنی، ارتباط نزدیک با مصرف کنندگان و مشتریان فولاد هرمزگان و دریافت بازخورد کیفی مستمر جهت تعریف بهتر و هدفمند برنامه‌های ارتقا کیفیت محصولات دانست.
معروفخانی با تاکید بر اینکه تولیدکنندگان و عرضه کنندگان تختال در بازار‌های جهانی محدود هستند و رقابت شدید در این عرصه وجود دارد تصریح کرد: تولید تختال با کیفیت مطلوب از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای در فولاد هرمزگان برخوردار است و شرکت‌هایی در رقابت موفق خواهند بود که بتوانند با کمترین هزینه با کیفیت‌ترین تختال را تولید و عرضه نمایند و بر این اساس ترسیم ماموریت استراتژیک فولاد هرمزگان، مبنی بر تولید تختال با کیفیت مطلوب و با قیمتی رقابتی است.

source

توسط ecokhabari