معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از بسته شدن ۵ ساعته فرودگاه‌های پایانه هوایی مهرآباد در شنبه ۱۴ خرداد به مناسبت برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، مسعود نیکبخت ضمن اعلام این خبر گفت: با صدور نوتام (اطلاعیه هوانوردی) از ساعت ۸ تا ۱۳ روز ۱۴ خرداد فرودگاه‌های واقع در استان تهران از جمله فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)، فرودگاه مهرآباد، پیام، آزادی، مهرشهر کرج، آبیک، مجموعه آسمان ری و مجموعه سپهر بسته می‌شود.
وی افزود: بر اساس نوتام (اطلاعیه هوانوردی) بسته شدن این فرودگاه‌ها به تمامی شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است.
معاون عملیات هوانوردی یادآور شد: از آنجا که بسته شدن فرودگاه‌ها در نشریه اطلاعات هوانوردی(AIP) گنجانده شده است، شرکت‌های هواپیمایی موظف هستند با توجه به لحاظ کردن این موضوع نسبت به تنظیم برنامه پروازی خود اقدام کنند.
به گفته وی بر همین اساس با برگزاری جلسات متعدد برنامه پرواز هواپیماها در خارج از ساعات یادشده تنظیم شده است.
بر این اساس از کلیه مسافران محترم درخواست می‌شود بر اساس ساعت درج شده بر روی بلیت خود در ترمینال‌های فرودگاه جهت انجام تشریفات سفر حاضر شوند و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با سامانه ۱۹۹ (مرکز تلفن فرودگاه بین المللی مهرآباد) و شماره ۰۹۶۳۳۰ فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تماس حاصل کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari