معاون مسافری شرکت راه آهن از آغاز مجدد سیر و حرکت قطارهای مسافری از خط آهن آسیب دیده سانحه امروز از ساعت ۲۴ امشب خبر داد.
میرحسن موسوی در گفت وگو با خبرنگار مهر، درباره تداوم فعالیت قطارهای مسافری از خط آسیب دیده سانحه ریلی امروز اظهار کرد: در پی وقوع سانحه خروج قطار از ریل در بلک عباس آباد طبس، فعلاً حرکت قطارهای مسافری متوقف شده است.
وی افزود: طبق برنامه قرار بود دو قطار مسافری دیگر امروز از این مسیر عبور کنند که حرکت این قطارها لغو و به مسافران اطلاع رسانی شد.
معاون مسافری شرکت راه آهن ادامه داد: فعلاً قطاری برای تردد در نوبت نداریم اما بقیه قطارهای مسافری از ساعت ۲۴ امشب سیر و حرکت خود را از سر می‌گیرند.
به گفته موسوی، به حدود ۱۰۰ متر از ریل آسیب وارده شده است اما نیروهای شرکت راه آهن در حال جمع آوری بقایای سانحه امروز هستند و تا پایان امشب امیدواریم خط آهن آسیب دیده، مرمت شده و به شبکه برگردد.
امروز در ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد چهارشنبه هجدهم خرداد ماه قطار مسافربری مشهد به یزد در کیلومتر ۵۰ طبس به یزد (ایستگاه مزینو) به دلیل برخورد با یک دستگاه بیل مکانیکی از ریل خارج شد در پی این حادثه تعدادی از مسافران جانشان را از دست داده و تعدادی نیز مجروح شده‌اند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari