انتخاب اعضای هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نفت
به گزارش بورس نیوز، دستور کار کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تاریخ (شنبه ۲۱ خردادماه) لغایت (سه‌شنبه ۲۴ خردادماه) به شرح ذیل اعلام شد؛ بنابراین گزارش نمایندگان روز یکشنبه ۷ نفر از اعضای کمیسیون را برای عضویت در “کمیسیون مشترک طرح تأسیس شبکه ملی توسعه فناوری‌های حوزه انرژی، آب و محیط زیست” را انتخاب خواهند کرد.
انتخاب اعضای هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نفت و انتخاب اعضای هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‎های نفتی ایران نیز در دستور کار روز یکشنبه کمیسیون انرژی قرار دارد.
همچنین در این روز چالش‌ها و موانع توسعه طرح‌های بهینه‌‎سازی و ارتقاء بهره‌وری انرژی در کشور با حضور هیات مدیره انجمن خدمات انرژی، کارشناسان وزارت نفت و نیرو و مرکز پژوهش‌های مجلس بررسی خواهد شد.
روز سه‌شنبه هفته آینده نیز ضمن ارائه گزارش ازسوی مسئولان وزارت نفت، توافقات و همکاری‌های ایران با برخی کشور‌های آمریکای لاتین، آمریکای مرکزی و نیز کشور‌های همسایه در حوزه انرژی بررسی می‌شود.
این گزارش می‌افزاید: “کمیته نیرو” کمیسیون انرژی صبح شنبه مواد ۱۴ و ۱۵ طرح توسعه و مانع‌زدایی از صنعت برق (ارجاعی از صحن علنی) بررسی خواهند کرد.

source

توسط ecokhabari