همکاری عبدالملکی با دولت با عنوان مشاور رییس‌جمهور
بورس نیوز: علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت صبح امروز در نشست خبری، با اشاره به مصوبات هیات دولت، اظهار کرد: دومین آیین نامه در راستای تحقق شعار سال آیین نامه دانش بنیان و اشتغال آفرینی در حوزه سلامت به تصویب رسید و محور اصلی توانمند سازی شرکت‌های دانش بنیان در حوزه سلامت است و همچنین دو آیین‌نامه تحقق شعار سال در سایر دستگاه‌ها در دستورکار دولت است.
وی با اشاره به تغییر ترکیب شورای عالی ایرانیان خارج از کشور، افزود: این پیشنهاد از سوی وزیر امور خارجه مبنی بر تغییر ترکیب این شورا برای تقویت بیشتر مطرح شده بود که معاونت علمی رییس‌جمهور و رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح به این شورا اضافه شدند.
سخنگوی دولت گفت: در امتداد دیپلماسی منطقه‌ای شاهد سفر روسای جمهور تاجیکستان و ونزوئلا به کشور بودیم که امروز نیز میزبان رییس‌جمهور ترکمنستان هستیم و هفته آینده نیز میزبان رییس‌جمهور قزاقستان هستیم.
بهادری جهرمی تصریح کرد: روز گذشته وزیر کار دومین بار متوالی استعفای خود را تقدیم رییس‌جمهور کردند که دومین بار نیز مورد موافقت رییس‌جمهور قرار گرفته شد و آقای زاهدی وفا از امروز به عنوان سرپرست وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی منصوب شدند.
وی ادامه داد: آقای عبدالملکی از دولت جدا نخواهد شد و قرار است به عنوان مشاور رییس‌جمهور با دولت همکاری کند.

source

توسط ecokhabari