محصولات صوتی و تصویری، پرفروش‌ترین محصول
بورس نیوز:
مجموع درآمد شرکت صنایع گلدیران طبق گزارش فعالیت خرداد ماه ۱۴۰۱ به مبلغی در حدود ۳۸۹ میلیارد تومان رسید و همچنین طی ۵ ماه سپری شده از سال مالی درآمد تجمیعی این شرکت به عددی بالغ بر یک هزار و ۶۳۱ میلیارد تومان رسید. درآمد ماهانه “گلدیرا” در این بازه زمانی فقط از فروش محصولات در بازار داخلی بدست آمد و در واقع تمامی محصولات آن در داخل کشور به فروش رسیده است.
محصولات صوتی و تصویری، پرفروش‌ترین محصول
درآمد ماهانه‌ای که توسط این شرکت در خردادماه شناسایی شد ۲۵ درصد بالاتر از میانگین ۴ ماه طی شده از سال مالی بود، همچنین لازم به ذکر است که سرمایه به ثبت رسیده گلدیرا ۳۸۰ میلیارد تومان اعلام شد.
بیشتر بخوانید: روند نزولی فروش و درآمد “گلدیرا”
بر اساس این گزارش، درآمد ماهانه شرکت “گلدیرا” در خردادماه شاهد افزایش ۵۴ درصدی نسبت به ماه گذشته بود و این شرکت در مقایسه با درآمد دوره مشابه سال گذشته افزایش ۶۷ درصدی را تجربه کرد، از طرفی درآمد تجمیعی “گلدیرا” طی ۵ ماه گذشته با رشد ۱۰۳ درصدی نسبت به سال گذشته مواجه شد.
محصولات صوتی و تصویری، پرفروش‌ترین محصول
طبق گزارش صورت گرفته، این شرکت با افزایش ۴۷ درصدی نسبت به ماه گذشته، فروش ۳۶ هزار و ۷۷۰ دستگاه را به ثبت رساند. “گلدیرا” در خردادماه سال جاری محصولات خود را در بازار داخلی به فروش رساند و «محصولات صوتی و تصویری» توانست با ۲۰ هزار و ۴۰۱ دستگاه عنوان پرفروش‌ترین محصول را به نام خود ثبت کند.
محصولات صوتی و تصویری، پرفروش‌ترین محصول
از سوی دیگر، «محصولات شوینده» با ۱۰ هزار و ۲۴۵ دستگاه و «محصولات برودتی» با ۴ هزار و ۶۲۲ دستگاه در رده‌های بعدی فروش محصولات این شرکت قرار گرفتند.

source

توسط ecokhabari