برنامه افزایش سرمایه نداریم/ دو پروژه بزرگ در دست اقدام
رضا قاسمی شهری، مدیرعامل شرکت پتروشیمی تندگویان در گفتگو با بورس نیوز، در خصوص برگزای مجمع اظهار کرد: همانطور که ملاحظه کردید در سال ۱۴۰۰ توانستیم سود خالص روند رو به رشدی را داشت و توانستیم سود خالص بسیار خوبی را نسبت به سال‌های گذشته محقق کنیم.
وی افزود: ظرف دو، سه سال گذشته در بخش تولید اقدامات خوبی را انجام دادیم و موفق شدیم که در تولید ارتقا یافتیم و رشد چشمگیری را به دست آوردیم که این مساله در سال جاری به صورت مشهود خود را نشان می‌دهد.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی تندگویان در خصوص طرح‌ها و پروژه‌های در دست اقدام ادامه داد: دو پروژه اصلی داریم. قرارداد یکی از پروژه‌ها منعقد شده و اقدامات آن در حال انجام است. منظور قرارداد SSP واحد C است که در واقع انعطاف پذیری ما را که گرید بطری تولید کنیم یا گرید نساجی بالا می‌برد.
وی در این باره خاطرنشان کرد: پروژه دیگر خط سوم PTA است که مطالعات اقتصادی و فنی آن در حال انجام است و با موافقت هلدینگ خلیج فارس یکی از پروژه‌هایی خواهد بود که بسیاری ما را به عنوان اسپانسر و سهامدار این پروژه انتخاب می‌کنند.
قاسمی شهری درخصوص برنامه افزایش سرمایه شرکت پتروشیمی تندگویان بیان کرد: تا این لحظه صحبتی از افزایش سرمایه مطرح نشده است.
به گفته مدیرعامل پتروشیمی تندگویان ۹۰ درصد سود به ازای هر سهم معادل ۱۲۵ تومان از ۱۳۷ تومان بین سهامداران تقسیم شد.

source

توسط ecokhabari