سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد که چهارمین مزایده سراسری املاک و مستغلات این سازمان به صورت اینترنتی و از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت (ستاد)، فردا برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان اموال تملیکی، چهارمین مزایده سراسری به شماره ۱۱۲۸ املاک و مستغلات این سازمان در سال جاری به صورت اینترنتی و از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت (ستاد)، فردا برگزار خواهد شد.

طبق این گزارش، آغاز ارسال پیشنهاد قیمت ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ بوده که همزمان اطلاعات مربوط به این مزایده در سایت سازمان و سامانه تدارکات الکترونیکی دولت منتشر خواهد شد؛ آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت نیز تا ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ خواهد بود.
شایان ذکر است قیمت پیشنهادی متقاضیان می‌بایست بالاتر از قیمت پایه کارشناسی باشد.
بر این اساس بسته پیشنهادات نیز ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می‌شوند؛ حضور متقاضیان در جلسه رمزگشایی پیشنهادات بلامانع است.

متقاضیان برای دریافت اطلاعات و آگاهی از شرایط می‌توانند به نمایندگی‌های سازمان در سراسر کشور مراجعه و از املاک مطرح در مزایده بازدید به عمل آورند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari