برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از ۳ تا ۵ مردادماه
بورس نیوز: برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی سودی دوجانبه برای شرکت کنندگان و مخاطبان دارد. در چنین رویداد‌هایی مخاطب، خدمات منظم و موردنیاز خود را از یک رویداد مالی دریافت کرده و برگزارکنندگان با استقبال مخاطبان مواجه شده و منفعت اقتصادی و اجتماعی کسب می‌کنند.
نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) نیز محلی برای سیگنال دهی به بازار‌ها و جذب مخاطبان بیشتر است، به گونه‌ای اگر سرمایه گذاران بالقوه را به سرمایه گذاران بالفعل تبدیل کند، بدان معنا است که دستاوردی مفید برای شرکت‌ها داشته است.
این نمایشگاه در برگیرنده سه رکن مهم اقتصادی است که اظهارنظر صاحبان این بخش‌ها در کشور بسیار کم اتفاق می‌افتد، اما این نمایشگاه فرصتی فراهم می‌کند تا مدیران این سه بخش مهم مالی کشور یکجا و بی واسطه با مردم و دیگر مدیران به مذاکره و مشورت بپردازند.
این در حالی است که چهاردهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) از دوم تا پنجم مردادماه امسال در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود. تاکنون، حدود ۲۰۰ شرکت در فضایی حدود ۱۲ هزار متر مربع ثبت نام خود را برای حضور در این رویداد مهم اقتصادی قطعی کرده اند.
تعدادی از هلدینگ ها، کارگزاری ها، شرکت‌ها و موسسات مالی بزرگ مانند بیمه مرکزی، بیمه پاسارگاد، بیمه پارسیان، بیمه رازی، بیمه سرمد، بیمه سامان، بیمه کوثر، تامین سرمایه دماوند، تامین سرمایه نوین، ناشران بزرگ بورسی مانند فولاد مبارکه اصفهان، چادرملو، شرکت ملی انفورماتیک، سبدگردان‌های بزرگ، مشاوران سرمایه گذاری، رتبه بندی‌های اعتباری و شرکت‌های پردازش اطلاعات در چهاردهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) حضور خواهند داشت.
همچنین بانک‌های بزرگی مانند بانک ملی ایران، بانک صادرات ایران، بانک ملت، پاسارگاد، اقتصادنوین، بانک توسعه تعاون در این رویداد بزرگ حضور دارند.

source

توسط ecokhabari