بناب- نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه برجام مرده است و دیگر زنده نیست، گفت: نباید سرنوشت اقتصاد کشور را به برجام گره زد.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد باقری بنابی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بناب با بیان اینکه همه ارگان‌ها باید نسبت به فشارهای اقتصادی حاکم بر جامعه ارباب رجوع را درک کنند و هرچه در توان دارند رضایت آنها را جلب نمایند؛ افزود: روزانه حدود ۳ هزار نفر در سطح شهرستان به ادارات و مراکز درمانی مراجعه می‌کنند و مردم غالباً از نحوه برخورد و رسیدگی به امورات خود در ادارات گله مند هستند که باید تلاش کنیم این نارضایتی را در ادارات به صفر برسانیم.
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برجام را سایه‌ای بزرگ بر روی اقتصاد کشور دانست و تصریح کرد: نباید سرنوشت کشور را به برجام گره زد چرا که روز به روز بر روی معیشت مردم تأثیر می‌گذارد و باید گفت که برجام مرده است؛ لذا باید فکری برای جایگزینی حل مشکلات مردم از سوی مسئولین صورت گیرد.
باقری بنابی در ادامه با اشاره به سخنرانی امام خمینی (ره) در مورد تصویب لایحه کاپیتولاسیون که فرمودند «آمریکا از انگلیس بدتر، انگلیس از آمریکا بدتر و شوروی از هر دو بدتر»؛ گفت: همان طوری که امام راحل (ره) فرمودند، نمی‌توان به آمریکا اعتماد کرد و باید برای مذاکرات تیم قوی تشکیل داد تا تمامی بندهای برجام به نفع کشور و مردم باشد.
وی در خاتمه با اشاره به هماهنگی‌های بالا بین قوای سه گانه کشور تصریح کرد: با اتحاد قوای سه گانه و اتخاذ استراتژی‌های لازم باید از نظر بین المللی پیشرفت کنیم و نباید بحث مذاکرات بر وضعیت اقتصادی مردم سایه بیفکند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari