مجری طرح نهضت ملی مسکن در سازمان ملی زمین و مسکن از سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی ۳۰ هزار واحد مسکونی در طرح ملی جهش مسکن خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان ملی زمین و مسکن، علیرضا صادقیان‌فر در حاشیه بازدید از پروژه‌های مسکونی استان کرمانشاه با بیان اینکه در حال حاضر در سطح استان کرمانشاه قریب به ۲۰۰ هزار نفر متقاضی در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: بیش از ۱۵۰ هزار نفر تعیین تکلیف شده و ۲۶ هزار نفر نیز تاکنون تأیید نهایی و تخصیص پروژه شده‌اند.
مجری طرح نهضت ملی مسکن در سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به اینکه ۸ هزار نفر افتتاح حساب و تخصیص پروژه شده‌اند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر قریب به ۱۵۰ پروژه در سطح استان به ظرفیت ۳۰ هزار واحد در طرح نهضت ملی مسکن تعریف شده و در مراحل مختلف اجرایی قرار دارد.
صادقیان‌فر اظهار داشت: با نهادهای مرتبط با طرح ملی مسکن در این شهر همکاری کرده‌ایم تا شرایط احداث واحدهای با کیفیت مناسب فراهم شود.
وی در جریان آخرین وضعیت عملیات اجرایی پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در کرمانشاه قرار گرفت و دستورات لازم را برای تسریع اتمام پروژه‌های در حال اجرا شامل محوطه‌سازی و آماده‌سازی زمین را صادر کرد و در ادامه افزود: بدون شک این اقدامات در تأمین نیاز مردم کرمانشاه به مسکن تأثیرگذار خواهد بود.
وی با اعلام اینکه ظرفیت‌های نهادهای انقلابی مانند بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای پیشبرد این اهداف فعال شده، تاکید کرد: در آینده نزدیک قرارگاه امام حسن (ع) نیز ظرفیت خود را در استان کرمانشاه به کار خواهد گرفت تا عملیات اجرایی پروژه‌های نهضت ملی سرعت بیشتری بگیرند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari