فروش ۲۷ میلیارد تومان کالا در سازمان اموال تملیکی
بورس نیوز: عبدالمجید اجتهادی، مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: در سومین حراج حضوری اموال منقول سازمان اموال تملیکی طی امسال، ۱۵۲ پارتی کالا به قیمت پایه کارشناسی ۳۹ میلیارد تومان عرضه شد.
وی افزود: کالا‌های عرضه شده عمدتا شامل لوازم الکترونیکی و کامپیوتری، موبایل و لوازم جانبی، لوازم یدکی و … بوده که از این تعداد پارتی ارائه شده ۸۱ پارتی به فروش رسید.
غلامی باغی، عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول در این باره بیان کرد: در سومین حراج حضوری این سازمان، میزان فروش قریب به ۲۷ میلیارد تومان بوده که نسبت به قیمت پایه کارشناسی ۳۸ درصد افزایش داشته است.
به گفته وی در اولین و دومین حراج حضوری سازمان اموال تملیکی امسال که در اردیبهشت و خرداد ماه برگزار شد میزان فروش به ترتیب ۱۱ و ۲۶ میلیارد تومان بود که این میزان در سومین حراج حضوری در سطح بالاتری قرار گرفت.
معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی در خصوص بازگشایی پاکات مزایده الکترونیکی شماره ۲۵۸ اموال منقول گفت: میزان فروش در مزایده اخیر این سازمان بالغ بر ۳۶ میلیارد تومان بوده که نسبت به مزایده تیر ماه سال گذشته ۲۵۵ درصد رشد داشته است.

source

توسط ecokhabari