رشد سالانه درآمد تیرماه ونوین+بورس نیوز
بورس نیوز:
بانک اقتصاد نوین در گزارش فعالیت ماهانه خود که منتهی به تیرماه ۱۴۰۱ است، مجموع میزان درآمدی که از بخش تسهیلات اعطایی به دست آورد بالغ‌بر یک هزار و ۹۰۴ میلیارد تومان بود، همچنین طی ۴ ماهه سپری‌شده از سال مالی نیز درآمدی که از تسهیلات اعطایی شناسایی کرد برابر با ۷ هزار و ۳۵۷ میلیارد تومان بود.
مبلغی که بانک اقتصاد نوین در تیرماه جهت سود سپرده سرمایه‌گذاری به مشتریان پرداخت کرد بالغ‌بر یک هزار و ۶۴۶ میلیارد تومان بود که نسبت به ماه گذشته یک درصد کاهش یافت.
رشد سالانه درآمد تیرماه ونوین+بورس نیوز
تسهیلات وصولی به ثبت رسیده توسط “ونوین” در تیرماه برابر با ۱۰ هزار و ۳۶۴ میلیارد تومان بود، از سوی دیگر این بانک میزان سرمایه ثبت‌شده خود را در طول ۴ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی برابر ۳ هزار و ۴۲ میلیارد تومان اعلام کرد گفتنی است که این بانک در تیرماه سال جاری تراز مثبت ۱۶ درصدی را به ثبت رساند و به سود ۲۵۸ میلیارد تومانی رسید.
بیشتر بخوانید: رشد همه‌جانبه بانک اقتصادنوین در سال ۱۴۰۰
درآمدی ماهانه که این بانک توانست در تیرماه از بخش تسهیلات اعطایی به دست آورد، نسبت به ماه گذشته افزایش چندانی به دنبال نداشت اما؛ در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با رشد ۱۳ درصدی روبه‌رو بود و همچنین مجموع درآمد تسهیلات اعطایی که طی ۴ ماه گذشته حاصل شد نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۴۲ درصد افزایش یافت.
رشد سالانه درآمد تیرماه ونوین+بورس نیوز
مجموع درآمد‌های محقق‌شده بانک اقتصاد نوین در پایان تیرماه برابر با ۲ هزار و ۱۹۷ میلیارد تومان بود، بیشترین میزان درآمدی که دراین‌بین شناسایی شد مربوط به تسهیلات اعطایی بود که در سال جاری رکورد درآمد‌های خود را بهبود بخشید، پس‌ازآن «درآمد کارمزد» با ۱۲۵ میلیارد تومان عمده‌ترین میزان درآمد را در اختیار داشت.
بیشترین درآمدی که “ونوین” در تیرماه از تسهیلات اعطایی کسب کرد مربوط به بخش‌های «مرابحه» و «خرید دین» بود، مبالغ این بخش‌ها به ترتیب برابر با یک هزار و ۶۲۴ میلیارد تومان و ۱۲۳ میلیارد تومان بود.
میزان پرداختی “ونوین” جهت سود سپرده‌های مشتریان در تیرماه ۱۴۰۱ برابر با یک هزار و ۶۴۶ میلیارد تومان بود که در مقایسه با ماه گذشته کاهش یک درصدی را به همراه داشت، پرداختی‌ها جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری در ۴ ماه ابتدای سال مالی برابر با ۶ هزار و ۶۹۹ میلیارد تومان بود.
پایان مطلب

source

توسط ecokhabari