نخستین دوره آزمون مربوط به «گواهینامه اصول بانکداری ۱» ‏چهارشنبه ۲۶ مردادماه برگزار شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک مرکزی، پیرو بخشنامه‌ی قبلی این بانک موضوع ابلاغ عناوین گواهینامه‌های حرفه‌ای مورد نیاز به عنوان یکی از شرایط تخصصی لازم برای داوطلبان تصدی سمت مدیریتی در مؤسسات اعتباری؛ طبق هماهنگی‌های انجام شده با مبادی ذی‌ربط، مقرر است اولین دوره آزمون مربوط به “گواهینامه اصول بانکداری ۱” روز ‏چهارشنبه مورخ ۲۶ مرداد ماه سال جاری رأس ساعت ۹:۰۰ صبح در محل مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران به نشانی خیابان پاسداران، ایستگاه ضرابخانه، پلاک ۱۹۵، برگزار شود.
خاطرنشان می‌شود که آزمون مورد اشاره، دارای نمره منفی (حذف یک پاسخ صحیح به ازای سه پاسخ نادرست) است و تأکید می‌شود شرکت در آزمون مذکور دارای هزینه بوده و داوطلبان باید هنگام ثبت‌نام، هزینه مربوط را پرداخت کنند.
گفتنی است پس از آزمون فوق، آزمون مربوط به سایر گواهینامه‌های حرفه‌ای بانکداری به طور ماهانه و هر ماه یک آزمون به ترتیب «گواهینامه اصول بانکداری ۲»، «گواهینامه حسابرسی داخلی مؤسسات اعتباری» و «گواهینامه مدیریت فن‌آوری اطلاعات مؤسسات اعتباری» برگزار شود. بدیهی است زمان دقیق برگزاری آزمون‌های که در پایان به آنها اشاره شد، متعاقباً اطلاع‌رسانی و اعلام خواهد شد.‏‏
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari