محمدرضا فرزین مدیر عامل بانک ملی ایران به مناسبت روز خبرنگار پیام داد.
به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، محمدرضا فرزین مدیر عامل بانک ملی ایران به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار پیامی به این شرح صادر کرد: ذهن و بصیرت تک تک انسان‌ها، دریچه‌ای است که از آن جهان و وقایع رخ داده در آن را می‌نگرند و خبرنگاران، با هنر پرداخت واقعی و روایت مسئولانه رویدادها، وظیفه ساختن ذهن انسان‌ها را بر عهده دارند.
دغدغه فراهم کردن خوراک های خبری و ارائه تصویر و تحلیل‌های واقع بینانه از رویدادهای گوناگون و سیراب کردن ذهن تشنه انسان امروزی از حقایق، مسئولیتی است که حساسیت کار خبرنگاران را نشان می‌دهد.
جایگاه این حرفه تا اندازه‌ای رفیع است که به جرات می‌توان گفت هیچ طرح و پروژه و خدمتی توسط دولت نمی‌تواند بدون بسته خبری هوشمندانه و اثرگذار به ثمر بنشیند.
خبرنگاران رسانه‌های کشور با اطلاع رسانی دقیق و حرفه‌ای، در تک تک موفقیت‌هایی که دولت‌ها در بخش‌های مختلف به ثمر نشانده‌اند، نقش مهمی را ایفا کرده‌اند.
کامیابی‌های بانک ملی ایران نیز در تحقق اهداف بلندش برای ارائه خدمات گوناگون به آحاد هموطنان در گوشه گوشه میهن اسلامی مان، مرهون تلاش‌های خبرنگارانی است که صادقانه پا به پای کارکنان این بانک خدوم کوشیده‌اند تا مسیر ارائه بهتر خدمات، هموار شود.
این تلاش‌های بی وقفه تلاشگران عرصه خبر را می‌ستایم و امید دارم که این قلم‌های خدوم و مسئول در یاری بانک ملی ایران و همه بخش‌های دولتی و غیر دولتی پر توان باقی مانند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari