مدیرعامل گروه صنعتی میهن گفت: قدیمی‌ترین دستگاه‌های میهن با حمایت بانک ملی خریداری شده و نقش این بانک در توسعه و رونق تولید امروز، غیرقابل انکار است.
به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، دکتر محمدرضا فرزین امروز به همراه دکتر سید فرید موسوی عضو هیات مدیره و معاون اعتباری و دیگر مدیران ارشد بانک از بخش‌های مختلف خط تولید گروه صنعتی میهن بازدید و بر لزوم توجه ویژه این بانک به واحدهای تولیدی و صنعتی کشور به ویژه این مجتمع صنعتی تاکید کرد.
وی با بیان اینکه برای حمایت از تولید باید نگاه حمایتی به بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی وجود داشته باشد، اظهار کرد: با توجه به بانک محور بودن نظام اقتصادی کشور، بانک‌ها سهم بیشتری در رشد و توسعه بخش تولید و صنعت به عنوان پیشران‌های اقتصادی دارند و در این میان، طبیعی است که وظیفه بانک ملی ایران به عنوان بازوی پرتوان دولت، خطیرتر و پر رنگ تر باشد.
تقدیر بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنعتی میهن از خدمات بانک ملی
فرزین اضافه کرد: تمام تلاش ما این است که این نقش به خوبی مدیریت شود و بتوانیم همانند دهه‌های گذشته که نام نشان بانک ملی ایران در تمام عرصه‌های اقتصادی کشور، از خدمات زیربنایی تا تحول گرایانه وضوح قابل مشاهده است، همواره نقش آفرینی کنیم.
مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه واحدهای تولیدی این بانک را حامی و همراه خود می‌دانند، خاطر نشان کرد: هدف ما حمایت از بخش صنعت و تولید کشور است و در این بین، یقیناً عملکرد بانک فرهنگ سازی برای حمایت از تولید را نیز با خود به همراه خواهد داشت تا افقی روشن پیش روی صنعتگران، کارآفرینان و سرمایه گذاران کشورمان باشد.
ایوب پایداری بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنعتی میهن نیز در این دیدار صمیمانه با تاکید بر اینکه بانک ملی ایران همواره گام‌های حمایتی بسیار بلند و مهمی برای توسعه صنعت غذایی کشور بویژه میهن برداشته است، گفت: ما هر چه که داریم، از بانک ملی ایران است.
تقدیر بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنعتی میهن از خدمات بانک ملی
وی با تاکید بر اینکه ما بانک ملی ایران را به عنوان حامی صنعت کشور می‌شناسیم، بر لزوم ادامه حمایت‌ها و توجه هر چه بیشتر این بانک به واحدهای تولیدی و صنعتی کشور تاکید کرد.
مجتمع صنایع غذایی میهن به عنوان بزرگترین تولیدکننده بستنی و لبنیات در کشور، محصولات خود را به ۱۳ کشور صادر می‌کند و بالغ بر ۲۵ هزار نیروی انسانی دارد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari