مدیرکل دفتر نگهداری علایم، تجهیزات و توسعه ایمنی راه‌ها از ایمن سازی محورهای شریانی منتهی به پایانه مرزی خسروی جهت سهولت در تردد زائران اربعین خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مجید صباغ‌زاده گفت: از ابتدای امسال ارتقای ایمنی در مسیرهای منتهی به پایانه مرزی خسروی در دستور کار قرار گرفت و زیرساخت، ایمن‌سازی جاده، روکش آسفالت، نصب نیوجرسی و گاردریل، ترمیم روشنایی یا احداث روشنایی جدید، نصب علائم و خط کشی برای ایمن سازی محورهای منتهی به پایانه‌های مرزی انجام شده است.
مدیرکل دفتر نگهداری علائم، تجهیزات و توسعه ایمنی راه‌ها افزود: آشکارسازی، ایمن سازی نقاط پرتگاهی و ایمن سازی نقاط پر حادثه، نصب انواع تابلو و علائم ایمنی، نصب و تعمیر حفاظ‌های ایمنی شامل گاردریل، هندریل و ایمن سازی تقاطع‌های همسطح از جمله اقداماتی است که با اولویت ویژه در مسیرهای عبوری زائران عتبات عالیات انجام شده است.
وی درباره امکانات و زیرساخت‌های موجود در پایانه مرزی خسروی گفت: زیرساخت‌های مطلوب در مرز خسروی فراهم شده است و این مرز از نظر سالن‌های ترانزیت مسافر، گیت‌های ورودی و خروجی، سرمایشی و گرمایشی و… در شرایط خوبی برای خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی (ع) قرار دارد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari