اراک- معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار مرکزی گفت: رفع موانع تولید صنایع استان مرکزی در اولویت قرار دارد و شرایط امروز برخی از صنایع مانند آذرآب با ۶ سال گذشته قابل قیاس نیست.
به گزارش خبرنگار مهر، بهنام نظری ظهر یکشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان مرکزی اظهار کرد: امیدآفرینی یکی از کلیدواژه‌های مورد تاکید مقام معظم رهبری است و شورای اطلاع رسانی نیز باید در همین راستا عمل کند و تبیین و تشریح درستی از عملکرد دولت ارائه کند.
وی با تأکید بر امیدآفرینی رسانه‌ها در جامعه ادامه داد: سیاه‌نمایی از عملکرد دولت در راستای ایجاد یأس و ناامیدی، یک خیانت است.
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار مرکزی افزود: سیاه‌نمایی از عملکرد دولت قبل و در مقابل آن غلو کردن در مورد عملکرد دولت سیزدهم پسندیده نیست و با نگاهی به فضای بین الملل در خواهیم یافت که در عرصه داخلی و بین‌المللی نیاز به هم‌افزایی رسانه‌ای داریم تا جریان سالمی از اطلاع رسانی را شاهد باشیم.
نظری بیان کرد: دولت با تمام توان در میدان خدمت حضور دارد و یکی از اقدامات قابل توجه دولت در سال اول سفر به ۳۱ استان کشور است.
وی با تأکید بر تبیین اقدامات دولت در مورد رفع مشکلات صنایع استان مرکزی، عنوان کرد: شرایط امروز برخی از صنایع مانند آذرآب با ۶ سال گذشته قابل قیاس نیست؛ پیگیری‌هایی متعددی در طول یک سال برای رفع مشکلات صنایع استان انجام شده است و این روند برای رسیدن به نتیجه قابل قبول ادامه دارد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari