اهواز- وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: بخش قابل توجهی از دستگاه‌های سرمایشی و کولرهایی که در سازمان اموال تملیکی وجود داشت برای نیاز مردم استان خوزستان تخصیص پیدا کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، احسان خاندوزی شامگاه چهارشنبه در پایان سفر یک روزه به خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در خصوص برخی شکایت‌هایی که از رویه‌های بخش اقتصادی در حوزه‌های مالی و بانکی، مالیاتی و بیمه‌ای استان خوزستان مطرح شد، پیگیری‌های بسیار دقیق و مشخصی را برای اصلاح برخی از رویه‌ها مشخص کردیم که به محض بازگشت از سفر آن را در سطح ستاد اقتصادی دولت پیگیری می‌کنیم.
وی افزود: یکی از اتفاقات مبارک در این سفر به عبارت بود از عملیاتی شدن بیش از پنج هزار میلیارد تومان عوارض آلایندگی که سال‌های سال باید در اختیار شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان خوزستان قرار می‌گرفت، با همت دولت مردمی توانستیم رقمی که بیش از تمام ۱۰ سال گذشته بود را به عنوان یک کمک بزرگ به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان خوزستان داشته باشیم.
وزیر امور اقتصادی و دارایی یادآور شد: اولین و بزرگترین انبار مکانیزه سازمان اموال تملیکی کشور را در اهواز افتتاح کردیم، به عنوان پیشرو این حرکت تحولی در استان خوزستان رخ داد و امیدوارم در سایر استان‌های کشور هم بتوانیم این مدل را تسری بدهیم.
خاندوزی خبر داد: بخش قابل توجهی از دستگاه‌های سرمایشی و کولرهایی که در سازمان اموال تملیکی وجود داشت برای نیاز مردم استان خوزستان و به طور مشخص بسیاری از نهادهای حمایتی، اورژانس و امثالهم امروز اولین محموله آنها تخصیص پیدا کرد؛ امیدواریم در روزها و هفته‌های آینده شاهد این باشیم که این منابع کمک بیشتری به بهبود وضعیت رفاهی اقشار نیازمند، نهادها حمایتی، آموزشی و مدارس استان داشته باشد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari