مدیرعامل شرکت ملی گاز گفت: گازرسانی به همه شهرهای کشور انجام شده و تعداد اندکی روستا در استان‌ها باقی مانده است که آن‌ها نیز در خط پایانی گازرسانی قرار دارند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مجید چگنی در جریان بازدید از ساختمان اداری جدید شرکت گاز استان تهران که به‌منظور خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به مشترکان در دست ساخت است اظهار کرد: هر نوع خدمتی که از سوی کارکنان تلاشگر شرکت ملی گاز ایران برای مردم انجام شود، بی‌شک نزد خداوند متعال جایگاهی ویژه خواهد داشت.
وی درباره مقدار شبکه شهری و روستایی و مقاوم‌سازی تأسیسات و ابنیه گاز گفت: ما بیش از ۴۱۷ هزار کیلومتر شبکه شهری و روستایی داریم که این آمار به نوبه خود بسیار عظیم است و در همین زمینه، در بخش مقاوم‌سازی شبکه‌ها نیز، کارهای بسیار مهمی انجام شده است و این روند همچنان ادامه دارد.
وی تصریح کرد: گازرسانی به همه شهرهای کشور انجام شده و تعداد اندکی روستا در استان‌ها باقی مانده است که آن‌ها نیز در خط پایانی گازرسانی قرار دارند.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران مقاوم‌سازی، هوشمندسازی و بهینه‌سازی را جزو سیاست‌های محوری این شرکت عنوان کرد و افزود: هوشمندسازی در شرکت ملی گاز ایران با سرعت بالایی در حال انجام است که امیدواریم ادامه‌دار باشد.
چگنی افزود: در بخش مقاوم‌سازی تأسیسات و بهینه‌سازی مصرف گاز نیز اقدام‌هایی در حال انجام است، خوشبختانه شرکت گاز استان تهران در بخش مقاوم‌سازی، نسبت به دیگر شرکت‌های گاز استانی پیشرو است و انتظار داریم این شرکت تجربه‌هایش در این بخش را با دیگر شرکت‌های گاز استانی به اشتراک گذارد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari